OKNA STANDARDOWE

Już standardowe okna Domel posiadają 6-komorową budowę profili oraz wzmocnienia stalowe. Wszystkie standardowe systemy okienne występują w wersji z prostym skrzydłem (Classic) oraz w wersji z zaokrąglonym skrzydłem (Round).Dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej oklein imitujących drewno oraz bardzo trwałej technologii acrylcolor. Wyposażone są w okucia Winkhaus activPilot Concept ze stalowymi zaczepami.Przy zakupie okien Synergic i Fusion warto skorzystać z obowiązujących promocji. Szczegółowe informacje o oknach standardowych znajdują się także w folderach reklamowych.Innowacyjne rozwiązanie w gratisie
Podczas szukania okien standardowych wybierajmy te, które cechują się możliwie najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Do wyróżniających się na rynku modeli należą właśnie nasze okna 6 komorowe, które posiadają dodatkowe stalowe wzmocnienia, co czyni z nich produkty o właściwościach antywłamaniowych.

Okna z serii Synergic oraz Fusion Skupiamy się na tym, by nasze okna cechowała wysoka jakość. Oferujemy dwie kolekcje okienne, Synergic i Fusion, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Modele z obu serii są polecane osobom szukającym tradycyjnych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu. Oprócz systemu sześciu komór, zastosowane zostały w nich pakiety dwuszybowe razem z ramką wykonaną z aluminium. Okna 6 komorowe to standard we współczesnej stolarce okiennej, do standardu dokładamy jednak coś więcej. Na całym obwodzie okien zostały umieszczone zaczepy antywłamaniowe, które dają domownikom większe poczucie bezpieczeństwa. Wygoda stosowania naszych okien to możliwość regulowanego wietrzenia pomieszczeń aż na czterech różnych stopniach. W naszych oknach można także zainstalować specjalne okucie z możliwością wietrzenia szczelinowego lub też okucie z ukrytymi zawiasami.


Synergetic

Więcej

Fusion

Więcej

Advance

Więcej