OKNA ENERGOOSZCZĘDNE

We współczesnym budownictwie coraz większą uwagę przywiązuje się do energooszczędności użytych materiałów. Jednym z najistotniejszych elementów wpływających na energooszczędność budynku jest stolarka okienna.

Okna energooszczędne posiadają rewelacyjne parametry izolacyjne, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. Szczelność okien w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania a co za tym idzie oszczędność pieniędzy.

Okna stosowane w budownictwie pasywnym minimalizują koszty ogrzewania, oświetlenia oraz klimatyzacji. Domy pasywne dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu energii pozwalają na utrzymanie komfortowej temperatury w mieszkaniu, bez konieczności ogrzewania lub chłodzenia niezależnie od pory roku.

Przy zakupie okien energooszczędnych Energetic i Infinity Passive warto skorzystać z obowiązujących promocji. Szczegółowe informacje o produktach energooszczędnych znajdują się także w katalogu produktów premium .

Postaw na energooszczędność w Twoim domu
Okna to poważna inwestycja, od której zależy praktycznie wszystko, zaczynając od rachunków za ogrzewanie, poprzez ochronę przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz, kończąc na naszym osobistym komforcie wewnątrz domu. Kluczowym parametrem dla stolarki okiennej jest odpowiednia izolacja – to właśnie przez okna tracimy najwięcej ciepła z domu. Wybierzmy rozwiązanie, jakie nas przed tym uchroni, czyli zdecydujmy się na okna energooszczędne.

Ekologia, mniejsze opłaty i lepsze samopoczucie
Budownictwo przyszłości, czyli budownictwo pasywne, stawia na jak najmniejsze koszty użytkowania domu. Jest to przede wszystkim utrzymanie ciepła bez niepotrzebnych strat na zewnątrz. Warto korzystać z możliwości, jakie daje dzisiejsza technologia, aby nie tracić pieniędzy na wydatki, które dzięki przemyślanemu budownictwu możemy ograniczyć. Ciepło we wnętrzach daje nam również komfort psychiczny i pozwala cieszyć się prawdziwą rodzinną atmosferą. Wybierając energooszczędne okna stawiamy również na dom bardziej przyjazny środowisku.

Profesjonalna obsługa i sposób na atrakcyjną cenę
Korzystając z oferty firmy Domel mogą Państwo liczyć na pełne doradztwo – chętnie dzielimy się branżową wiedzą. Przeprowadzamy również częste akcje promocyjne na okna energooszczędne, dzięki czemu mogą Państwo kupić je w atrakcyjnej cenie.Energetic

Więcej

Infinity Passive

Więcej