OKNA INNOWACYJNEWspółczesne budownictwo to przede wszystkim rozwiązania produktowe, które dzięki nowoczesnym technologiom pozwalają oszczędzać energię oraz rozwiązania produktowe, które wpisują się w trend minimalistycznego designu. Minimalistyczna forma jest estetyczna, powściągliwa i stanowcza.

Zmiany w przepisach dotyczących warunków izolacyjności cieplnej przyczyniły się do wprowadzenia nowych energooszczędnych produktów spełniających rygorystyczne normy. Energooszczędne okna dzięki wielokomorowej konstrukcji, dodatkowym uszczelkom, ciepłym ramkom oraz zastosowaniu wypełnień piankowych wewnątrz profilu osiągają doskonałe parametry izolacyjności cieplnej. Minimalizują utratę ciepła z pomieszczeń, a co za tym idzie zmniejszają koszty ogrzewania.

Nasze nowe produkty spełniają oczekiwania dotyczące energooszczędności oraz prostoty i minimalizmu w designie. Kupując okna Quadro i Vector można skorzystać z obowiązujących promocji. Szczegółowe informacje o nowych produktach znajdują się także w katalogu okien premium .

Quadro

Więcej

Vector

Więcej